Мотошина Michelin Commander III Cruiser 80/90 -21 54H
Відео 6Фото 8 |
Michelin Commander III Cruiser 80/90 -21 54H 80/90 B 21 " 54 H 90/90 B 21 " 54 H 100/90 B 19 " 57 H 100/90 R 19 " 57 H 110/90 B 19 " 62 H 110/90 R 19 " 62 H 120/70 B 21 " 68 H 120/70 R 19 " 60 V 130/90 B 16 " 73 H 130/90 R 16 " 73 H 140/75 B 17 " 69 V 140/75 R 17 " 67 V 140/90 B 15 " 76 H 140/90 B 16 " 77 H 140/90 R 15 " 76 H 140/90 R 16 " 77 H 150/80 B 16 " 77 H 150/80 R 16 " 77 H 150/90 B 15 " 74 H 150/90 R 15 " 74 H 160/70 B 17 " 73 V 160/70 R 17 " 73 V 160/70 R 17 " 73 W 170/80 B 15 " 77 H 170/80 R 15 " 77 H 180/70 B 15 " 76 H 180/70 R 15 " 76 H 200/55 R 17 " 78 V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Commander III Cruiser 80/90 -21 54H
Усі ціни 7 →Летние шины Michelin Commander 3 Cruiser 80/90 R21 54H Reinforced 10018877 | 5 496 грн. |
Michelin Commander 3 Cruiser 80/90 R21 54H Reinforced | 6 482 грн. |
Michelin Commander 3 Cruiser 80/90 R21 54H RF TL/TT F 87823 | 5 376 грн. |
Покришка MICHELIN Commander III Cruiser 80/90-21 54H TL/TT REINF M/C (1340 | 7 325 грн. |
Літні шини Michelin Commander 3 Cruiser 80/90 R21 54H Reinforced | 5 826 грн. |
Michelin Commander 3 Cruiser 80/90 R21 54H RF TL/TT F | 5 741 грн. |
Мотошини Michelin Commander III Cruiser 80/90 R21 54H F | 5 882 грн. |
Відеоогляди
Модификації Michelin Commander III Cruiser 80/90 -21 54H
Ціни на Michelin Commander III Cruiser 80/90 -21 54H |
---|---|---|---|---|
Michelin Commander III Cruiser 80/90 -21 54H | від 5 376 грн. | 7 пропозицій | ||
Michelin Commander III Cruiser 90/90 -21 54H | від 6 830 грн. | 12 пропозицій | ||
Michelin Commander III Cruiser 100/90 -19 57H | від 6 510 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin Commander III Cruiser 100/90 R19 57H | від 7 388 грн. | 9 пропозицій | ||
Michelin Commander III Cruiser 110/90 -19 62H | від 6 336 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin Commander III Cruiser 110/90 R19 62H | від 6 228 грн. | 8 пропозицій | ||
Michelin Commander III Cruiser 120/70 -21 68H | від 9 550 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Commander III Cruiser 120/70 R19 60V | від 4 771 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Commander III Cruiser 130/90 -16 73H | від 6 800 грн. | 10 пропозицій | ||
Michelin Commander III Cruiser 130/90 R16 73H | від 7 502 грн. | 14 пропозицій | ||
Michelin Commander III Cruiser 140/75 -17 69V | від 8 230 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Commander III Cruiser 140/75 R17 67V | від 9 373 грн. | 7 пропозицій | ||
Michelin Commander III Cruiser 140/90 -15 76H | від 8 000 грн. | 5 пропозицій | ||
Michelin Commander III Cruiser 140/90 -16 77H | від 9 654 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin Commander III Cruiser 140/90 R15 76H | від 6 094 грн. | 6 пропозицій | ||
Michelin Commander III Cruiser 140/90 R16 77H | від 9 703 грн. | 6 пропозицій | ||
Michelin Commander III Cruiser 150/80 -16 77H | від 9 725 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Commander III Cruiser 150/80 R16 77H | від 9 488 грн. | 10 пропозицій | ||
Michelin Commander III Cruiser 150/90 -15 74H | від 8 100 грн. | 5 пропозицій | ||
Michelin Commander III Cruiser 150/90 R15 74H | від 9 206 грн. | 5 пропозицій | ||
Michelin Commander III Cruiser 160/70 -17 73V | від 8 830 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Commander III Cruiser 160/70 R17 73V | від 10 871 грн. | 6 пропозицій | ||
Michelin Commander III Cruiser 160/70 R17 73W | від 11 900 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin Commander III Cruiser 170/80 -15 77H | від 8 340 грн. | 6 пропозицій | ||
Michelin Commander III Cruiser 170/80 R15 77H | від 9 065 грн. | 10 пропозицій | ||
Michelin Commander III Cruiser 180/70 -15 76H | від 8 320 грн. | 5 пропозицій | ||
Michelin Commander III Cruiser 180/70 R15 76H | від 9 347 грн. | 5 пропозицій | ||
Michelin Commander III Cruiser 200/55 R17 78V | від 10 735 грн. | 13 пропозицій |