Всесезонна шина Michelin CrossClimate Camping 225/65 R16C 112R
Відео 2Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Michelin CrossClimate Camping 225/65 R16C 112R 225/65 R16 112 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin CrossClimate Camping 225/65 R16C 112R
Усі ціни 9 →Michelin CROSSCLIMATE CAMPING 225/65 R16 112R CP (8025046829) | 14 330 грн. |
Michelin CrossClimate Camping 225/65 R16C 112/110R | 10 099 грн. |
Шини Michelin CrossClimate Camping 225/65 R16 112R | 9 775 грн. |
MICHELIN CROSSCLIMATE CAMPING 225/65 R16CP 112R | 8 690 грн. |
Michelin CrossClimate Camping 225/65 R16C 112R 3PMSF 400788 | 8 989 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Michelin CrossClimate Camping 225/65 R16C 112R
Ціни на Michelin CrossClimate Camping 225/65 R16C 112R |
---|---|---|---|---|
Michelin CrossClimate Camping 225/65 R16C 112R | від 8 690 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →