Зимова шина Michelin Latitude Alpin LA2 215/70 R16 104H
Відео 3Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Michelin Latitude Alpin LA2 215/70 R16 104H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Latitude Alpin LA2 215/70 R16 104H
Усі ціни 13 →Шина Michelin Latitude Alpin LA2 215/70 R16 104H XL | 5 599 грн. |
Michelin Latitude Alpin LA2 (215/70R16 104H) | 5 769 грн. |
Michelin Latitude Alpin LA2 215/70 R16 104H XL 48862 | 6 065 грн. |
Michelin Latitude Alpin LA2 215/70 R16 104H | 5 547 грн. |
Шини Michelin Latitude Alpin LA2 215/70 R16 104H XL | 6 050 грн. |
ще 8 пропозицій
0 0 2 6 |
Завжди вибирав гуму цього виробника і цього разу не схибив. Пробіг близько 60 000 км. В цілому хороша поведінка на мокрій і сухій дорозі, добре поводиться при плюсах, досить непогано для снігу. Хороша гума Зносостійкість та хороші динамічні якості розчарувала поведінку на льоду, особливо мокрому користуюся Michelin Latitude Alpin LA2 225/65 R17 106H більше року |
Досить якісна гума, яка рятувала 4 зими Добре тримає на льоду та укоченому снігу, досить впевнено почуваєшся при попаданні в глибокі калюжі, хороші швидкісні характеристики та низький рівень шуму. Велика ціна і як у всіх нешипованих слабенька на мокрому льоду користуюся Michelin Latitude Alpin LA2 225/65 R17 106H більше року |
Показано 2 з 9 відгуків
ще 7 відгуків
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →