Літня шина Michelin Latitude Sport 3 255/50 R19 103Y
Відео 12Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Michelin Latitude Sport 3 255/50 R19 103Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Latitude Sport 3 255/50 R19 103Y
Усі ціни 22 →Michelin Latitude Sport 3 (255/50R19 103Y) | 7 846 грн. |
MICHELIN Літня шина MICHELIN Latitude Sport 3 255/50R19 103Y | 7 875 грн. |
Літня шина MICHELIN Latitude Sport 3 255/50R19 103Y | 7 545 грн. |
MICHELIN Latitude Sport 3 255/50R19 103Y | 7 875 грн. |
MICHELIN Літня шина MICHELIN Latitude Sport 3 255/50R19 103Y | 7 582 грн. |
ще 17 пропозицій
0 4 2 9 |
Мав її на машині із заводу. Не думавши, що літня гума може так гудіти. Непогана керованість Гуде що капець. Anton Kukoba: користуюся Michelin Latitude Sport 3 235/55 R19 105V менше місяця |
Показано 1 з 15 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Michelin Latitude Sport 3 255/50 R19 103Y
Ціни на Michelin Latitude Sport 3 255/50 R19 103Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Latitude Sport 3 255/50 R19 103W | від 7 225 грн. | 5 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 255/50 R19 103Y | від 7 545 грн. | 22 пропозиції | ||
Michelin Latitude Sport 3 255/50 R19 103Y Mercedes-AMG | від 7 928 грн. | 15 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 255/50 R19 103Y Mercedes-Benz | від 10 100 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Latitude Sport 3 255/50 R19 103Y Porsche | від 7 341 грн. | 17 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 255/50 R19 107W | від 6 096 грн. | 54 пропозиції | ||
Michelin Latitude Sport 3 255/50 R19 107W Mercedes-Benz | від 6 271 грн. | 20 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 255/50 R19 107W Run Flat | від 8 700 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →