Літня шина Michelin Latitude Sport 3 295/35 R21 107Y Porsche
Відео 12Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Michelin Latitude Sport 3 295/35 R21 107Y Porsche 295/35 R21 103 Y 295/35 R21 103 Y Porsche 295/35 R21 107 Y 295/35 R21 107 Y Mercedes-Benz 295/35 R21 107 Y Porsche |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Latitude Sport 3 295/35 R21 107Y Porsche
Усі ціни 9 →Шина Michelin Latitude Sport 3 295/35 R21 107Y XL N2 | 11 914 грн. |
Michelin Latitude Sport 3 295/35 R21 107Y XL N1 #REF! | 13 370 грн. |
Michelin Latitude Sport 3 295/35 R21 107Y XL N1 | 12 450 грн. |
Летние шины Michelin Latitude Sport 3 295/35 ZR21 107Y XL N1 1000566390 | 13 041 грн. |
Michelin Latitude Sport 3 295/35 R21 107Y N1 | 14 611 грн. |
ще 4 пропозиції
0 4 2 9 |
Мав її на машині із заводу. Не думавши, що літня гума може так гудіти. Непогана керованість Гуде що капець. Anton Kukoba: користуюся Michelin Latitude Sport 3 235/55 R19 105V менше місяця |
Показано 1 з 15 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Michelin Latitude Sport 3 295/35 R21 107Y Porsche
Ціни на Michelin Latitude Sport 3 295/35 R21 107Y Porsche |
---|---|---|---|---|
Michelin Latitude Sport 3 295/35 R21 103Y | від 11 732 грн. | 15 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 295/35 R21 103Y Porsche | від 11 570 грн. | 25 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 295/35 R21 107Y | від 12 156 грн. | 7 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 295/35 R21 107Y Mercedes-Benz | від 11 978 грн. | 11 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 295/35 R21 107Y Porsche | від 11 914 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →