Літня шина Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 101W Audi
Відео 12Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 101W Audi |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 101W Audi
Усі ціни 24 →Шина Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 101W AO | 7 938 грн. |
Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 101W AO | 8 455 грн. |
Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 101W AO | 5 920 грн. |
Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 101W AO | 8 263 грн. |
Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 101W AO | 11 908 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
0 4 2 9 |
Мав її на машині із заводу. Не думавши, що літня гума може так гудіти. Непогана керованість Гуде що капець. Anton Kukoba: користуюся Michelin Latitude Sport 3 235/55 R19 105V менше місяця |
Показано 1 з 15 відгуків
ще 10 відгуків
Модификації Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 101W Audi
Ціни на Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 101W Audi |
---|---|---|---|---|
Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 101W | від 8 041 грн. | 21 пропозиція | ||
Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 101W Audi | від 5 920 грн. | 24 пропозиції | ||
Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 101W Mercedes-Benz | від 10 807 грн. | 24 пропозиції | ||
Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 105V | від 7 555 грн. | 9 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 105V Volvo | від 14 378 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 105Y | від 10 421 грн. | 32 пропозиції | ||
Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 105Y Mercedes-Benz | від 10 410 грн. | 16 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 255/45 R20 105Y Tesla | від 11 063 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →