Зимова шина Michelin Latitude X-Ice Xi2 255/55 R18 109T
Відео 7Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Michelin Latitude X-Ice Xi2 255/55 R18 109T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Latitude X-Ice Xi2 255/55 R18 109T
Усі ціни 6 →Michelin Latitude X-Ice Xi2 255/55 R18 109T XL | 8 290 грн. |
Michelin Latitude X-Ice Xi2 255/55 R18 109T XL | 8 651 грн. |
Michelin Latitude X-Ice Xi2 (255/55R18 109T) | 8 400 грн. |
Michelin Latitude X-Ice XI2 255/55R18 109 T | 8 958 грн. |
Michelin Latitude X-Ice Xi2 255/55 R18 109T XL | 8 560 грн. |
Шина Michelin Latitude X-Ice Xi2 255/55 R18 109T XL | 9 232 грн. |
Відеоогляди
0 1 1 6 |
Стоит на туареге в размере 255/65 r17. Производство Канада. Как ни старался но не в одном сугробе застрять не удалось. Мягкая. Тихая. Экономичная. Хорошая проходимость по снегу. Хорошая управляемость в слякоть и дождь. Эксплуатировалось до -15 С. Плохая управляемость в голлолед. Более 20 км.ч ехать не желательно. користуюся Michelin Latitude X-Ice Xi2 255/65 R17 110T кілька місяців |
Показано 1 з 9 відгуків
ще 8 відгуків
Модификації Michelin Latitude X-Ice Xi2 255/55 R18 109T
Ціни на Michelin Latitude X-Ice Xi2 255/55 R18 109T |
---|---|---|---|---|
Michelin Latitude X-Ice Xi2 255/55 R18 109T | від 8 290 грн. | 6 пропозицій | ||
Michelin Latitude X-Ice Xi2 255/55 R18 109T Run Flat | від 9 150 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin Latitude X-Ice Xi2 255/55 R18 109T Run Flat BMW/Mini | від 9 648 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →