Літня шина Michelin Pilot Sport 4 225/40 R18 92Y
Відео 28Фото 20 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Sport 4 225/40 R18 92Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Sport 4 225/40 R18 92Y
Усі ціни 47 →Шина Michelin Pilot Sport 4 225/40 R18 92Y XL | 3 941 грн. |
Michelin Pilot Sport 4 225/40 ZR18 92Y XL | 4 033 грн. |
Michelin Pilot Sport 4 225/40 R18 92Y XL | 4 680 грн. |
Michelin Pilot Sport 4 225/40 ZR18 92Y XL | 4 028 грн. |
Michelin Pilot Sport 4 225/40 R18 92Y XL | 5 012 грн. |
ще 20 пропозицій
0 2 1 2 |
Хороша гума для швидкої їзди трасою Гарна гума. На швидкості їси як по рейках, миттєвий відгук на кермо, посилена боковина. Їжджу 3 сезони. Попадав у ями, довелося прокочувати один диск. Шини цілі. Напевно шумна. Але це не точно))) користуюся Michelin Pilot Sport 4 225/45 R17 94Y місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Гума в експлуатації дуже хитка. Гостроти на кермі ніякої. Для спокійної комфортної міської їзди. Причому тут спорт – незрозуміло. М'яка боковина. При різкому перебудові дуже кренить автомобіль, таке відчуття, що на даху багаж вагою з тонну. Затяжні повороти дуже стрімко йде і весь час намагається вислизнути назовні. На нерівностях у поворотах відчувається перестановка. Взагалі ні який не спорт. Кому потрібен контроль на швидкості – ця гума не для вас. Чи не галаслива. Гарний накат. Валка. Не відчувається контролю за авто. Качати потрібно 2,4-2,5 або гриж на боковинах не уникнути. Відчуття желе. користуюся Michelin Pilot Sport 4 205/55 R16 94Y кілька місяців |
Показано 2 з 5 відгуків
ще 3 відгуки
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Sport 4 225/40 R18 92Y
Ціни на Michelin Pilot Sport 4 225/40 R18 92Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport 4 225/40 R18 92W | від 38 793 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Sport 4 225/40 R18 92Y | від 3 941 грн. | 47 пропозицій | ||
Michelin Pilot Sport 4 225/40 R18 92Y BMW/Mini | від 4 833 грн. | 15 пропозицій | ||
Michelin Pilot Sport 4 225/40 R18 92Y Run Flat | від 5 027 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →