Літня шина Michelin Pilot Sport 4 245/40 R18 93Y
Відео 28Фото 20 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Sport 4 245/40 R18 93Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Sport 4 245/40 R18 93Y
Усі ціни 19 →Michelin Pilot Sport 4 245/40 R18 93Y | 7 645 грн. |
Michelin Pilot Sport PS4 (245/40R18 93Y) | 6 481 грн. |
MICHELIN Літня шина MICHELIN Pilot Sport 4 245/40R18 93Y | 6 758 грн. |
MICHELIN Pilot Sport 4 245/40R18 93Y | 6 780 грн. |
MICHELIN Літня шина MICHELIN Pilot Sport 4 245/40R18 93Y | 6 371 грн. |
ще 14 пропозицій
0 2 1 2 |
Хороша гума для швидкої їзди трасою Гарна гума. На швидкості їси як по рейках, миттєвий відгук на кермо, посилена боковина. Їжджу 3 сезони. Попадав у ями, довелося прокочувати один диск. Шини цілі. Напевно шумна. Але це не точно))) користуюся Michelin Pilot Sport 4 225/45 R17 94Y місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Гума в експлуатації дуже хитка. Гостроти на кермі ніякої. Для спокійної комфортної міської їзди. Причому тут спорт – незрозуміло. М'яка боковина. При різкому перебудові дуже кренить автомобіль, таке відчуття, що на даху багаж вагою з тонну. Затяжні повороти дуже стрімко йде і весь час намагається вислизнути назовні. На нерівностях у поворотах відчувається перестановка. Взагалі ні який не спорт. Кому потрібен контроль на швидкості – ця гума не для вас. Чи не галаслива. Гарний накат. Валка. Не відчувається контролю за авто. Качати потрібно 2,4-2,5 або гриж на боковинах не уникнути. Відчуття желе. користуюся Michelin Pilot Sport 4 205/55 R16 94Y кілька місяців |
Показано 2 з 5 відгуків
ще 3 відгуки
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Sport 4 245/40 R18 93Y
Ціни на Michelin Pilot Sport 4 245/40 R18 93Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport 4 245/40 R18 93Y | від 6 289 грн. | 19 пропозицій | ||
Michelin Pilot Sport 4 245/40 R18 93Y Audi | від 6 287 грн. | 15 пропозицій | ||
Michelin Pilot Sport 4 245/40 R18 97Y | від 5 809 грн. | 34 пропозиції | ||
Michelin Pilot Sport 4 245/40 R18 97Y Mercedes-AMG | від 7 022 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →