Літня шина Michelin Pilot Sport 5 275/45 R20 110Y
Відео 24 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Sport 5 275/45 R20 110Y 275/45 R20 110 V 275/45 R20 110 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Sport 5 275/45 R20 110Y
Усі ціни 49 →Michelin Pilot Sport 5 275/45 R20 110Y XL FSL | 9 894 грн. |
Michelin Pilot Sport 5 275/45 R20 110Y XL FSL | 10 020 грн. |
Michelin Pilot Sport 5 275/45 R20 110Y XL | 9 342 грн. |
Шина Michelin Pilot Sport 5 275/45 R20 110Y XL FSL | 9 289 грн. |
Шини Michelin Pilot Sport 5 275/45R20 110Y XL | 10 839 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Sport 5 275/45 R20 110Y
Ціни на Michelin Pilot Sport 5 275/45 R20 110Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport 5 275/45 R20 110V | від 11 400 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Sport 5 275/45 R20 110Y | від 9 289 грн. | 49 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →