Мотошина Michelin Pilot Street 140/70 -17 66H
Відео 19Фото 11 | Товар застарів 4 750 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: задня (Rear); Ширина (мм): 140; Профіль (%): 70; Посадковий діаметр ("): 17; Індекс швидкості: P; |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
30 березня 2020, 04:57
Можно ли поставить её на GR sx 150? #
Подойдёт ли резина по размеру на GR SX 150?
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Street 140/70 -17 66H
Ціни на Michelin Pilot Street 140/70 -17 66H |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Street 2.5 -17 43P | від 2 290 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Street 2.5 R17 43P | від 1 868 грн. | 5 пропозицій | ||
Michelin Pilot Street 2.75 R18 42P | від 2 751 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Street 60/90 -17 30S | від 2 195 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Street 60/90 R17 30S | від 1 933 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin Pilot Street 60/100 R17 33L | від 4 233 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Street 70/90 -17 43S | від 2 670 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin Pilot Street 70/90 R17 43S | від 2 180 грн. | 7 пропозицій | ||
Michelin Pilot Street 80/80 -17 46P | від 2 290 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Street 80/80 R14 43P | від 2 621 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Street 80/80 R17 46P | від 1 868 грн. | 5 пропозицій | ||
Michelin Pilot Street 80/90 -14 46P | від 2 515 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Street 80/90 -16 48S | від 2 750 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Street 80/90 R14 46P | від 2 100 грн. | 7 пропозицій | ||
Michelin Pilot Street 80/90 R16 48S | від 2 253 грн. | 7 пропозицій | ||
Michelin Pilot Street 80/90 R17 50S | від 3 627 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Street 90/80 R14 49P | від 2 846 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Street 90/80 R17 46S | від 5 186 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin Pilot Street 90/90 R14 52P | від 2 332 грн. | 5 пропозицій | ||
Michelin Pilot Street 90/90 R18 57P | від 3 459 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin Pilot Street 100/70 -17 49S | від 4 370 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin Pilot Street 100/70 R17 49S | від 3 353 грн. | 6 пропозицій | ||
Michelin Pilot Street 100/80 -14 48P | від 3 690 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Street 100/80 R14 48P | від 3 621 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Street 100/80 R17 52S | від 4 529 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Street 100/90 -14 57P | від 3 340 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Street 100/90 R14 57P | від 3 755 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Street 110/70 -17 54H | від 5 315 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin Pilot Street 110/70 R17 54H | від 4 176 грн. | 8 пропозицій | ||
Michelin Pilot Street 110/70 R17 54S | від 4 838 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Street 110/80 -17 57S | від 4 460 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Street 120/70 -14 61P | від 3 680 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Street 120/70 R14 61P | від 3 136 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Street 120/70 R17 58H | від 4 666 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin Pilot Street 120/70 R17 58S | від 4 612 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Street 130/70 -17 62S | від 6 160 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Street 130/70 R17 62H | від 4 957 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin Pilot Street 130/70 R17 62S | від 4 739 грн. | 5 пропозицій | ||
Michelin Pilot Street 140/70 -17 66S | від 4 910 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin Pilot Street 140/70 R17 66H | від 5 337 грн. | 5 пропозицій | ||
Michelin Pilot Street 140/70 R17 66S | від 6 031 грн. | 8 пропозицій | ||
Michelin Pilot Street 160/60 R17 69H | від 5 748 грн. | 2 пропозиції |