Вантажна шина Michelin Power CL 400/80 R24 162A8
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Michelin Power CL 400/80 R24 162A8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Power CL 400/80 R24 162A8
Michelin Power CL (индустриальная) 400/80 R24 162A8 PR20 | 35 428 грн. |
Michelin Power CL (400/80R24 162A8) | 35 969 грн. |
Michelin Power CL індустріальна індустріальна (400/80R24 162A8) 323608 | 35 711 грн. |
Шина Michelin Power CL (індустріальна) 400/80 R24 162A8 PR20 | 38 801 грн. |