Літня шина Michelin Primacy 4 205/55 R16 94H
Відео 12Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 4 205/55 R16 94H |
|
Повне збереження властивостей по мірі зносу. Стійкість до аквапланування. Тривала ходимість. Індикація зносу.
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
0 2 0 4 |
Трохи галаслива, тримак хороший на сухому та мокрому асфальті. На траві, болоті ніяка взагалі. Ресурс у розмірі 185/65/15 35-40т. км. Помітив ще, що ця гума хоче їхати абсолютно прямо, відпускаєш кермо після повороту моментально рівняє кермо. Містом важко крутити, а для траси класно. Сухий, мокрий асфальт, держак хороший швидке зношування. У розмірі 185/65/15 35-40т. км Sheva Nvice: користуюся Michelin Primacy 4 185/65 R15 88T більше року |
Відверто "нудна" гума. ))) Чи не прослизає при прискоренні, не зносить у віражах, не спливає в калюжах. Повна передбачуваність. Поки що не бачу. |
Ставивши на Тигуан 225/60/17 99V. Проїздивши два сезони близько 20 тис.км. Недоліків не помітив. М'яка, комфортна. Керується нормами. Перед цим була із заводу Бріджстоун Дуельор 235/55/17. Michelin Primacy 4 м'якша та тихіша. У ями потрапляв і не раз, гуль, порізів немає. За таку ціну Michelin варто брати. Ціна як для Michelin не висока. Керованість, комфорт, міцність, ціна Не має Gennadiy Valigurskiy: користуюся Michelin Primacy 4 235/55 R17 103W більше року |
Показано 3 з 6 відгуків
ще 3 відгуки
Відеоогляди
Модификації Michelin Primacy 4 205/55 R16 94H
Ціни на Michelin Primacy 4 205/55 R16 94H |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 205/55 R16 91H | від 3 720 грн. | 14 пропозицій | ||
Michelin Primacy 4 205/55 R16 91V | від 3 570 грн. | 9 пропозицій | ||
Michelin Primacy 4 205/55 R16 91W | від 5 110 грн. | 8 пропозицій | ||
Michelin Primacy 4 205/55 R16 94H | від 6 610 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 205/55 R16 94V | від 3 643 грн. | 5 пропозицій | ||
Michelin Primacy 4 205/55 R16 94V Volvo | від 6 128 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →