Літня шина Michelin Primacy HP 245/40 R17 91W
Відео 11Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy HP 245/40 R17 91W 245/40 R17 91 W 245/40 R17 91 W Mercedes-Benz |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Primacy HP 245/40 R17 91W
Michelin Primacy HP (245/40R17 91W) | 6 296 грн. |
Michelin Pilot Primacy HP 245/40 R17 91W | 6 499 грн. |
Michelin Primacy HP 245/40R17 91 W | 6 159 грн. |
Michelin Primacy HP 245/40 R17 91W | 8 484 грн. |
Артем
18 серпня 2010, 15:22
MP HP 205/55 R16 91W и 91H в чем разница ? #
Очень сложно найти Michelin HP 205/55/R16 91W, которые идут в стандартной комлектации машины. Найти можно причем везде только 91Н. Возникает вопрос в чем разница и насколько это критично если поставить два балона 91Н и два балона 91W ?
Заранее спасибо
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Відеоогляди
Модификації Michelin Primacy HP 245/40 R17 91W
Ціни на Michelin Primacy HP 245/40 R17 91W |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy HP 245/40 R17 91W | від 6 159 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Primacy HP 245/40 R17 91W Mercedes-Benz | від 6 230 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →