Вантажна шина Michelin X Coach XD 295/80 R22.5 152M
Виберіть розмір вантажної шини
Michelin X Coach XD 295/80 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin X Coach XD 295/80 R22.5 152M
Усі ціни 8 →Michelin X Coach XD (ведущая) (295/80R22.5 152M) | 32 757 грн. |
Michelin X Coach X D (приводная) 295/80 R22.5 152/148M 18PR "3PMSF" | 31 480 грн. |
Michelin X Coach XD (295/80R22.5 152M) | 33 042 грн. |
Грузовые шины Michelin X Coach XD (ведущая) 295/80 R22.5 152/148M 10002410 | 33 051 грн. |
Michelin Remix BIEŻNIKOWANE/XCOACH XD 295/80R22.5 152/148M | 24 560 грн. |
ще 3 пропозиції