Вантажна шина Michelin X Line Energy D 315/80 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
Michelin X Line Energy D 315/80 R22.5 156L 315/70 R22.5 " 154 L 315/80 R22.5 " 156 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin X Line Energy D 315/80 R22.5 156L
Усі ціни 10 →Michelin X Line Energy D (ведуча вісь) 315/80 R22.5 156/150L | 27 199 грн. |
Michelin X Line Energy D (ведущая) 315/80 R22.5 156/150L | 24 993 грн. |
Michelin X Line Energy D (приводная) 315/80 R22.5 156/150L 20PR "3PMSF" | 25 790 грн. |
Michelin X Line Energy D (315/80R22.5 156L) | 25 359 грн. |
Michelin X Line Energy D (ведущая ось) 315/80 R22.5 156/150L | 27 200 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Michelin X Line Energy D 315/80 R22.5 156L
Ціни на Michelin X Line Energy D 315/80 R22.5 156L |
---|---|---|---|---|
Michelin X Line Energy D 315/70 R22.5 154L | від 24 680 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin X Line Energy D 315/80 R22.5 156L | від 24 993 грн. | 10 пропозицій |