Вантажна шина Michelin X Line Energy F 385/55 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Michelin X Line Energy F 385/55 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin X Line Energy F 385/55 R22.5 160K
Усі ціни 19 →Michelin X Line Energy F (рульова вісь) 385/55 R22.5 160K | 32 798 грн. |
Michelin X Line Energy F (рулевая) 385/55 R22.5 160K | 30 487 грн. |
Michelin X Line Energy F (рулевая) 385/55 R22.5 160K 20PR "M+S" | 29 598 грн. |
Грузовые шины Michelin X Line Energy F (рулевая) 385/55 R22.5 160K 20PR 10 | 30 930 грн. |
MICHELIN MICHELIN X Line Energy F (рульова) 385/55R22.5 160K | 33 264 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди