Вантажна шина Michelin X Line Energy F 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Michelin X Line Energy F 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin X Line Energy F 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 12 →Michelin X Line Energy F (рульова вісь) 385/65 R22.5 160K | 32 702 грн. |
Michelin X Line Energy F (рулевая) 385/65 R22.5 160K | 31 334 грн. |
Michelin X Line Energy F (рулевая) 385/65 R22.5 160K 20PR | 30 300 грн. |
Грузовые шины Michelin X Line Energy F (рулевая) 385/65 R22.5 160K 20PR 10 | 33 405 грн. |
MICHELIN MICHELIN X Line Energy F (рульова) 385/65R22.5 160K | 32 542 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди