Вантажна шина Michelin X Multi D 315/80 R22.5 156L
Відео 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Michelin X Multi D 315/80 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin X Multi D 315/80 R22.5 156L
Усі ціни 6 →Michelin X Multi D (ведущая) 315/80 R22.5 156/150L | 28 274 грн. |
Michelin X Multi D (приводная) 315/80 R22.5 156/150L 20PR "3PMSF" | 27 600 грн. |
MICHELIN X Multi D 315/80R22.5 156/150L | 35 280 грн. |
MICHELIN X Multi D 315/80R22.5 156/150L | 37 044 грн. |
Michelin X Multi D ведуча ведуча (315/80R22,5 156/150L) 373807 | 28 080 грн. |
Шина Michelin X Multi D (провідна) 315/80 R22.5 156/150L | 31 343 грн. |
Відеоогляди