Вантажна шина Michelin X Multi Energy D 315/70 R22.5 154L
Фото 5 |
Виберіть розмір вантажної шини
Michelin X Multi Energy D 315/70 R22.5 154L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin X Multi Energy D 315/70 R22.5 154L
Усі ціни 11 →Michelin X MULTI ENERGY D (ведущая) 315/70 R22.5 154/150L | 27 251 грн. |
Michelin X Multi Energy D (ведущая) (315/70R22.5 154L) | 27 400 грн. |
Michelin X Multi Energy D (приводная) 315/70 R22.5 154/150L 20PR "3PMSF" | 26 100 грн. |
Грузовые шины Michelin X Multi Energy D (ведущая) 315/70 R22.5 154/150L 10 | 27 646 грн. |
Шини Michelin X Multi Energy D (ведущая) 315/70 R22,5 154/150L | 28 050 грн. |
ще 6 пропозицій