Вантажна шина Michelin X Multi F 385/55 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Michelin X Multi F 385/55 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin X Multi F 385/55 R22.5 160K
Усі ціни 14 →Michelin X Multi F (рульова вісь) 385/55 R22.5 160K | 32 197 грн. |
Michelin X Multi F (рулевая) 385/55 R22.5 160K | 28 063 грн. |
Michelin X Multi F (рулевая) 385/55 R22.5 160K(158L) 20PR "3PMSF" | 27 200 грн. |
MICHELIN MICHELIN X Multi F 385/55R22.5 160K | 32 546 грн. |
MICHELIN X Multi F 385/55R22.5 160K | 32 094 грн. |
ще 9 пропозицій