Вантажна шина Michelin X Multi Z 245/70 R17.5 136M
Відео 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Michelin X Multi Z 245/70 R17.5 136M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin X Multi Z 245/70 R17.5 136M
Michelin X Multi Z (рулевая) (245/70R17.5 136M) | 20 071 грн. |
Michelin X Multi Z (рулевая) 245/70 R17.5 136/134M 16PR "3PMSF" | 19 320 грн. |
Грузовые шины Michelin X Multi Z (рулевая) 245/70 R17.5 136/134M 100071414 | 21 128 грн. |
Michelin X Multi Z (245/70R17.5 136M) | 20 244 грн. |
Вантажні шини Michelin X Multi Z (рульова) 245/70 R17.5 136/134M | 22 396 грн. |
Відеоогляди
Схожі