Вантажна шина Michelin X Multi Z 315/70 R22.5 154L
Відео 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Michelin X Multi Z 315/70 R22.5 154L 315/70 R22.5 " 154 L 315/70 R22.5 " 156 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin X Multi Z 315/70 R22.5 154L
Усі ціни 7 →Michelin X Multi Z (рулевая) (315/70R22.5 154L) | 28 358 грн. |
Грузовые шины Michelin X Multi Z (рулевая) 315/70 R22.5 154/150L 20PR 1002 | 27 759 грн. |
Michelin X Multi Z (рулевая) 315/70 R22.5 154/150L PR20 | 27 750 грн. |
Шини Michelin X Multi Z (рулевая) 315/70 R22,5 154/150L 20PR | 26 016 грн. |
Michelin X Multi Z (315/70R22.5 154L) | 28 462 грн. |
Вантажні шини Michelin X Multi Z (рульова) 315/70 R22.5 154/150L 20PR | 29 425 грн. |
Шина Michelin X Multi Z (рульова) 315/70 R22.5 154/150L PR20 | 30 107 грн. |
Відеоогляди
Модификації Michelin X Multi Z 315/70 R22.5 154L
Ціни на Michelin X Multi Z 315/70 R22.5 154L |
---|---|---|---|---|
Michelin X Multi Z 315/70 R22.5 154L | від 26 016 грн. | 7 пропозицій | ||
Michelin X Multi Z 315/70 R22.5 156L | від 21 100 грн. | 8 пропозицій |