Вантажна шина Michelin X Multi Z 315/70 R22.5 156L
Відео 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Michelin X Multi Z 315/70 R22.5 156L 315/70 R22.5 " 154 L 315/70 R22.5 " 156 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin X Multi Z 315/70 R22.5 156L
Усі ціни 7 →Michelin X Multi Z (рулевая) 315/70 R22.5 156/150L 20PR "3PMSF" | 21 100 грн. |
Грузовые шины Michelin X Multi Z (рулевая) 315/70 R22.5 156/150L 100106154 | 30 250 грн. |
Michelin X Multi Z (рулевая) 315/70 R22.5 156/150L | 27 050 грн. |
Michelin X MULTI Z 315/70R22.5 156/150L | 34 818 грн. |
Michelin X MULTI Z 315/70R22.5 156/150L | 33 160 грн. |
Вантажні шини Michelin X Multi Z (рульова) 315/70 R22.5 156/150L | 32 065 грн. |
Шина Michelin X Multi Z (кермова) 315/70 R22.5 156/150L | 24 037 грн. |
Відеоогляди
Модификації Michelin X Multi Z 315/70 R22.5 156L
Ціни на Michelin X Multi Z 315/70 R22.5 156L |
---|---|---|---|---|
Michelin X Multi Z 315/70 R22.5 154L | від 26 016 грн. | 7 пропозицій | ||
Michelin X Multi Z 315/70 R22.5 156L | від 21 100 грн. | 7 пропозицій |