Вантажна шина Michelin X Multi Z 315/80 R22.5 156L
Відео 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Michelin X Multi Z 315/80 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin X Multi Z 315/80 R22.5 156L
Усі ціни 7 →Michelin X Multi Z (рулевая) 315/80 R22.5 156/150L | 26 417 грн. |
Michelin X Multi Z (315/80R22.5 156L) | 26 750 грн. |
Michelin X Multi Z (рульова вісь) 315/80 R22.5 156/150L | 28 151 грн. |
MICHELIN X Multi Z 315/80R22.5 156/150L | 33 400 грн. |
MICHELIN X Multi Z 315/80R22.5 156/150L | 35 070 грн. |
Michelin X Multi Z рульова рульова (315/80R22,5 156/150L) 374202 | 29 484 грн. |
Шина Michelin X Multi Z (кермова) 315/80 R22.5 156/150L | 29 068 грн. |
Відеоогляди