Вантажна шина Michelin X Multi Z 385/65 R22.5 160K
Відео 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Michelin X Multi Z 385/65 R22.5 160K 385/65 R22.5 " 160 K 385/65 R22.5 " 164 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin X Multi Z 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 11 →Michelin X Multi Z (рулевая) 385/65 R22.5 160K PR20 | 31 123 грн. |
Michelin X Multi Z (рулевая) (385/65R22.5 160K) | 32 343 грн. |
Michelin X Multi Z (рулевая) 385/65 R22.5 160K 20PR "M+S" | 30 100 грн. |
Грузовые шины Michelin X Multi Z (рулевая) 385/65 R22.5 160K 20PR 10023365 | 31 581 грн. |
Michelin X Multi Z (385/65R22.5 160K) | 32 300 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Michelin X Multi Z 385/65 R22.5 160K
Ціни на Michelin X Multi Z 385/65 R22.5 160K |
---|---|---|---|---|
Michelin X Multi Z 385/65 R22.5 160K | від 29 600 грн. | 14 пропозицій | ||
Michelin X Multi Z 385/65 R22.5 164K | від 24 500 грн. | 5 пропозицій |