Вантажна шина Michelin X MultiWay 3D XDE 295/80 R22.5 152L
Виберіть розмір вантажної шини
Michelin X MultiWay 3D XDE 295/80 R22.5 152L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin X MultiWay 3D XDE 295/80 R22.5 152L
Michelin X MultiWay 3D XDE (приводная) 295/80 R22.5 152/148L 18PR "3PMSF" | 27 600 грн. |
Michelin X Multiway 3D Xde 295/80R22.5 152/148L | 33 120 грн. |
Michelin X MultiWay 3D XDE ведуча ведуча (295/80R22,5 152/148L) 295546 | 28 350 грн. |
Шина Michelin X MultiWay 3D XDE (провідна) 295/80 R22.5 152/148L | 31 343 грн. |