Вантажна шина Michelin X Works HD D 13 R22.5 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Michelin X Works HD D 13 R22.5 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin X Works HD D 13 R22.5 156K
Michelin X Works HD D (привод-карьер) 13 R22.5 156/151K 20PR "M+S" | 32 580 грн. |
Michelin X WORKS HD D 13.00R22.5 156/151K | 34 640 грн. |
Michelin X WORKS HD D 13.00R22.5 156/151K | 36 372 грн. |
Шина Michelin X WORKS HD D (провідна) 13 R22.5 156/151K | 37 124 грн. |