Вантажна шина Michelin X Works HD D 315/80 R22.5 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Michelin X Works HD D 315/80 R22.5 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin X Works HD D 315/80 R22.5 156K
Усі ціни 12 →Michelin X WORKS HD D (ведущая) 315/80 R22.5 156/150K | 27 820 грн. |
Michelin X Works HD D (ведущая) (315/80R22.5 156K) | 27 974 грн. |
Michelin X Works HD D (привод-карьер) 315/80 R22.5 156/150K 20PR "M+S" | 26 970 грн. |
MICHELIN Вантажна шина MICHELIN X Works HD D 315/80R22.5 156/150K | 27 056 грн. |
Вантажна шина MICHELIN X Works HD D 315/80R22.5 156/150K | 26 680 грн. |
ще 7 пропозицій