Вантажна шина Michelin XMCL 460/70 R24 159A8
Виберіть розмір вантажної шини
Michelin XMCL 460/70 R24 159A8 460/70 R24 " 159 A8 460/70 R24 " 159 B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin XMCL 460/70 R24 159A8
Michelin XMCL (индустриальная) 460/70 R24 159A8/159B | 42 017 грн. |
Michelin XMCL індустріальна індустріальна (460/70R24 159/159A8/B) 299240 | 41 816 грн. |
Шина Michelin XMCL (індустріальна) 460/70 R24 159A8/159B | 46 018 грн. |
Відеоогляди
Модификації Michelin XMCL 460/70 R24 159A8
Ціни на Michelin XMCL 460/70 R24 159A8 |
---|---|---|---|---|
Michelin XMCL 460/70 R24 159A8 | від 41 816 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin XMCL 460/70 R24 159B | від 42 660 грн. | 1 пропозиція |