Вантажна шина Michelin XTE3 385/65 R22.5 160J
Виберіть розмір вантажної шини
Michelin XTE3 385/65 R22.5 160J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin XTE3 385/65 R22.5 160J
Усі ціни 16 →Michelin XTE 3 (причіпна вісь) 385/65 R22.5 160J | 26 182 грн. |
Michelin XTE3 (прицепная) 385/65 R22.5 160J PR20 | 24 940 грн. |
Michelin XTE 3 (прицепная) (385/65R22.5 160J) | 25 137 грн. |
Michelin XTE3 (прицепная) 385/65 R22.5 160J 20PR "M+S" | 24 240 грн. |
Шини Michelin XTE3 (прицеп) 385/65 R22,5 160J | 23 772 грн. |
ще 11 пропозицій