Ігрова приставка Microsoft Xbox Series X + Gamepad + Game
Відео 65Фото 4 |
Microsoft Xbox Series X + Gamepad + Game |
|
Xbox Series X - це найактуальніша на даний момент (прим: початок 2023 року) ігрова консоль від Microsoft, яка вийшла в листопаді 2020 року. Однією з головних особливостей Xbox Series X є її потужність. Консоль оснащена 8-ядерним процесором AMD Zen 2 із частотою до 3.8 ГГц та графічною картою AMD RDNA другого покоління. GPU забезпечує продуктивність до 12 терафлопс і вміє виводити зображення з роздільною здатністю 2K/4K зі змінною частотою кадрів (до 120 кадрів за секунду) та опціональним HDR.
Доповнюють картину 16 ГБ оперативної пам'яті GDDR6, які додають системі необхідну швидкість та чуйність. Залізо Series X підтримує технологію трасування променів, завдяки чому освітлення, відображення та тіні в іграх виглядають більш реалістичними. Іншою перевагою консолі став новий SSD-накопичувач (ємність 1024 ГБ), який підтримує протокол NVMe і завдяки своїй високій спритності значно прискорює процес завантаження самих ігор та ігрових рівнів.
При необхідності SSD можна замінити на модель такого ж класу, але більш відповідного обсягу. Вишенька на торті є сервіс GamePass, який за символічну плату пропонує користувачам доступ до багатьох з цих ігор. Багато ігор з'являються там одразу на релізі. І це не лише інді-ігри, а й великі ААА-проєкти. Враховуючи численні порти старих проєктів, режим зворотної сумісності та нові проєкти, створені для ПК та Xbox, користувачеві Game Pass доступно більше 2000 ігрових тайтлів. До речі самі ігри можна завантажувати не тільки з офіційного магазину, але за допомогою старого дискового приводу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Microsoft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Microsoft.
Купити Microsoft Xbox Series X + Gamepad + Game
Усі ціни 8 →Microsoft Xbox Series X 1Tb + FIFA 22 (русская версия) + доп. Геймпад Micr | 20 999 грн. |
Microsoft Xbox Series X 1Tb + FIFA 22 (російська версія) + доп. Wireless C | 22 049 грн. |
Microsoft Xbox Series X 1Tb + EA SPORTS FC 24 (русская версия) + доп. Гейм | 21 949 грн. |
Microsoft Xbox Series X 1Tb + EA SPORTS FC 24 (русская версия) | 19 899 грн. |
Microsoft Xbox Series X 1Tb + UFC 5 (английская версия) + доп. Геймпад Mic | 23 049 грн. |
0 2 0 9 |
Графіка гірша ніж на xbox one x Тиха Багато шлюбу, кросплей, платний онлайн (чого немає на ПК), FSR милить картинку, графічно гірша ніж xbox one x у таких іграх як far cry 5-6 нажаль(((( den: користуюся Microsoft Xbox Series X кілька місяців |
Гарна модель для того, щоб почати грати в ігри, як це сталося зі мною. Брав вживану за 18 тисяч, про що не шкодую. Продуктивність: якщо і можна зустріти просідання в AAA проектах, то це випадок 1/10 і то в конкретних моментах
Кулер: працює консоль тихо, після року використання стало ледь чуть його роботу за тиші, скоро планую провести йому ТО. Ігри: Gamepass це ідеальна пропозиція для тих хто тільки почав знайомство з індустрією ігор. З ним також є скидки на окремі платні ігри Якість збірки також на високому рівні Явних немає, виконує свою роботу на 100% Євгеній Рабенко: користуюся Microsoft Xbox Series X більше року |
Все чудово, передплата від іксбоксу рулить.
Тиха, потужна консоль. Джойстик хотілося б як конкуренти. користуюся Microsoft Xbox Series X кілька місяців |
Модификації Microsoft Xbox Series X + Gamepad + Game
Ціни на Microsoft Xbox Series X + Gamepad + Game |
---|---|---|---|---|
Microsoft Xbox Series X | від 16 780 грн. | 96 пропозицій | ||
Microsoft Xbox Series X + Gamepad + Headset | від 24 949 грн. | 1 пропозиція | ||
Microsoft Xbox Series X + Gamepad | від 20 649 грн. | 4 пропозиції | ||
Microsoft Xbox Series X + Gamepad + Game | від 19 689 грн. | 8 пропозицій | ||
Microsoft Xbox Series X + Game | від 18 600 грн. | 84 пропозиції |