Тепловий насос Midea Arctic MWTB-A160/MWTA-V16W 16 кВт
227 500 грн. Купити! Тепловий насос повітря-вода Midea Arctic MWTA-V16W/ D2RN8-B / MWTB-A160/CDClimatehall.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Midea Arctic MWTB-A160/MWTA-V16W 16 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Midea Arctic MWTB-A160/MWTA-V16W
Ціни на Midea Arctic MWTB-A160/MWTA-V16W |
---|---|---|---|---|
Midea Arctic MWTB-A100/MWTA-V8W 8 кВт | від 163 415 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea Arctic MWTB-A100/MWTA-V10W 10 кВт | від 169 400 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea Arctic MWTB-A100/MWTA-V12W 12 кВт | від 213 500 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea Arctic MWTB-A160/MWTA-V14W 14 кВт | від 220 500 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea Arctic MWTB-A160/MWTA-V16W 16 кВт | від 227 500 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →