Кондиціонер Midea Blanc MA-12N8DO 35 м²
Midea Blanc MA-12N8DO 35 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:35 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1173/1104 Вт, клас охолодження A++, обігріву A++
Функції:нічний режим, чергове опалення, іонізація, самоочищення
Функція чергового опалення підтримує температуру +8 °С під час відсутності мешканців. Можливість підключення Wi-Fi управління.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Blanc MA-12N8DO
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Midea Blanc MA-12N8DO 35 м²
Усі ціни 40 →Midea Midea Blanc DC MA-12N8DOI-I/MA-12N8DO-O | 22 200 грн. |
Кондиционер Midea Blanc DС MA-12N8DO-I/MA-12N8DO-O | 22 200 грн. |
Кондиціонер Midea Blanc DС MA-12N8DO-I/MA-12N8DO-O 220520231706 | 22 200 грн. |
Кондиціонер Midea Blanc DС MA-12N8DO-I/MA-12N8D0-O | 16 275 грн. |
Кондиціонер MIDEA MA-12N8DOI-I/MA-12N8DO-O | 21 152 грн. |
ще 20 пропозицій
У дочки алергія на пеніцилін, цвіль іншими словами. Тому, при виборі кондиціонера, дуже хвилював момент із вогкістю, іноді в магазин заходиш і прямо запах цієї вогкості відчуваєш, через дешевий кондер… Цей же кондиціонер з функцією самодіагностики та самоочищення - найкраще, що можна придумати, повністю сам про себе дбає. Завдяки спеціальному теплообміннику конденсат вчасно осушується всередині та пліснява не утворюється! Також є режим осушення повітря (теж сам за потреби включається:)). З прямими своїми обов'язками справляється відмінно, швидко охолоджує, не шумить, приємний плавний дизайн. З мінусів, мабуть, лише ціна. Дорого! Але за якість повітря можна і доплатити. З прямими своїми обов'язками справляється відмінно, швидко охолоджує, не шумить, приємний плавний дизайн. З мінусів, мабуть, лише ціна. Саша Фомин: користуюся Midea Blanc MA-12N8DO кілька місяців |
У нас невеликий магазин, 30 квадратів, став питанням придбання кондиціонеру, знайомий порадивши саме цей. Дійсно вигідна купівля, економічний, нам важливий елемент економії. Є режим контролю води в поміщенні, режим Eco - тримає температуру 24 градуси і автоматично обирає швидкість вентилятора, цей наш улюблений. Є функція самоочищення, турбо режим - за мінімальну годину швидко охолодити приміщення. Можна використовувати і за низьких температур, на обігрів. контроль вологи, еко наразі все добре Марія Павленко: користуюся Midea Blanc MA-12N8DO менше місяця |
Додати відгук
Модификації Midea Blanc MA-12N8DO
Ціни на Midea Blanc MA-12N8DO |
---|---|---|---|---|
Midea Blanc MA-09N8DO 26 м² | від 7 585 грн. | 25 пропозицій | ||
Midea Blanc MA-12N8DO 35 м² | від 8 510 грн. | 41 пропозиція | ||
Midea Blanc MA-18N8DO 53 м² | від 10 175 грн. | 21 пропозиція | ||
Midea Blanc MA-24N8DO 70 м² | від 30 753 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →