Кондиціонер Midea XTreme II MSAG-18HRFN8-I/MSAG-18HRFN8-O 53 м²
Відео 1Фото 9 |
Просунута, універсальна і енергоефективна спліт-система побутового класу, яка перш за все відрізняється широким температурним діапазон роботи-пристрій зможе забезпечити освіжаючу прохолоду навіть в сильну спеку рівно так само, як і зігріти при сильних морозах. Позиціонується виробником у верхній ціновий сегмент, може послужити відмінним вибором для обслуговування приміщень площею до 53 м2.
Кондиціонер Midea XTreme II MSAG-18hrfn8-I/MSAG-18hrfn8-O являє собою класичну спліт-систему з інверторним управлінням і озонобезпечним фреоном R32. Виробником передбачена можливість підключення Wi-Fi модуля (купується окремо), після чого роботою пристрою можна буде управляти віддалено зі смартфона користувача. Пристрій може працювати в режимі охолодження при температурі повітря за вікном аж до 50 °C, а також на обігрів при морозах -25 °C.
фірмовий японський компресор Toshiba (GMCC) забезпечує надійну і тривалу роботу з мінімальним рівнем шумів — в межах 20-41 дБ. Потужностей пристрою достатня для того, щоб за годину прокачувати до 800 м3 в режимі циркуляції. При цьому система фільтрації оснащена дезодоруючим (вугільним) фільтром і фільтром тонкого очищення. У комплектації моделі також передбачений зручний пульт ДУ з функцією I Feel.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Купити Midea XTreme II MSAG-18HRFN8-I/MSAG-18HRFN8-O 53 м²
Усі ціни 37 →Midea Midea MSAG-18HRFN8-I/MSAG-18HRFN8-O | 36 075 грн. |
Кондиціонер спліт-система MIDEA XTreme DC MSAG-18HRFN8-I/MSAG-18HRFN8-O 28 | 36 075 грн. |
Кондиціонер Midea MSAG-18HRFN8-I/MSAG-18HRFN8-O | 28 490 грн. |
Кондиціонер Midea MSAG-18HRFN8-I /MSAG-18HRFN8-O XTreme II | 35 999 грн. |
Кондиціонер Midea Midea XTreme DC MSAG-18HRFN8-I /MSAG-18HRFN8-O | 36 075 грн. |
Відмінний тихий кондиціонер Оригінальний дизайн зовнішнього блоку відмінно гріє і реально тихий зовнішній блок. Шикарний пульт! Не виявлено Людmila: користуюся Midea XTreme II MSAG-09HRFN8-I/MSAG-09HRFN8-O менше місяця |
Модификації Midea XTreme II MSAG-18HRFN8-I/MSAG-18HRFN8-O
Ціни на Midea XTreme II MSAG-18HRFN8-I/MSAG-18HRFN8-O |
---|---|---|---|---|
Midea XTreme II MSAG-09HRFN8-I/MSAG-09HRFN8-O 26 м² | від 14 100 грн. | 56 пропозицій | ||
Midea XTreme II MSAG-12HRFN8-I/MSAG-12HRFN8-O 35 м² | від 18 260 грн. | 45 пропозицій | ||
Midea XTreme II MSAG-18HRFN8-I/MSAG-18HRFN8-O 53 м² | від 28 140 грн. | 39 пропозицій | ||
Midea XTreme II MSAG-24HRFN8-I/MSAG-24HRFN8-O 70 м² | від 34 185 грн. | 36 пропозицій |