Гайковерт Mighty Seven NC-4233Q
Фото 5 |
Mighty Seven NC-4233Q |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mighty Seven 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mighty Seven.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mighty Seven NC-4233Q
Усі ціни 7 →Пневмогайкокрут ударний Mighty Seven NC-4233 1/2 " | 6 741 грн. |
Пневматичний гайковерт Mighty Seven NC-4233, 1/2" 1152Нм 26374 | 6 741 грн. |
Пневмогайкокрут ударний Mighty Seven NC-4233 1/2 " 26374 | 6 742 грн. |
Гайковерт пневматичний M7 NC-4233Q | 6 475 грн. |
Гайкокрут пневматичний Mighty Seven NC-4233 (1152 Нм, 1/2", 6.4 бар, 132 л | 6 742 грн. |
Пневмогайкокрут ударний Mighty Seven NC-4233 1/2 " | 6 742 грн. |
Пневмогайкокрут ударний Mighty Seven NC-4233 1/2 " | 7 177 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →