Гайковерт Mighty Seven NC-6256Q
Mighty Seven NC-6256Q |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mighty Seven 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mighty Seven.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mighty Seven NC-6256Q
Усі ціни 6 →Пневмогайкокрут ударний Mighty Seven NC-6256Q 3/4" (NC-6256Q) | 8 618 грн. |
Пневматичний гайковерт Mighty Seven NC-6256Q, 3/4" 1627Нм 26903 | 8 618 грн. |
Пневмогайкокрут ударний Mighty Seven NC-6256Q 3/4" 26903 | 8 618 грн. |
Гайковерт пневматичний Mighty Seven 3/4" 1627 Нм 7000 об./хв міні (NC-6256 | 9 285 грн. |
Гайкокрут пневматичний Mighty Seven NC-6256Q (1627 Нм, 3/4", 6.3 бар, 144 | 8 618 грн. |
Пневмогайкокрут ударний Mighty Seven NC-6256Q 3/4" | 8 618 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →