Гайковерт Mighty Seven NC-8382-8
Фото 6 |
Mighty Seven NC-8382-8 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mighty Seven 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mighty Seven.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mighty Seven NC-8382-8
Пневмогайкокрут ударний Mighty Seven NC-8382-8 1 " | 37 132 грн. |
Пневматичний гайковерт Mighty Seven NC-8382-8, 1" 3390Нм 26384 | 37 132 грн. |
Пневмогайкокрут ударний Mighty Seven NC-8382-8 1 " 26384 | 37 132 грн. |
Гайковерт пневматичний M7 NC-8382-8 подовжений | 41 828 грн. |
Пневмогайкокрут ударний Mighty Seven NC-8382-8 1 " | 37 132 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →