Пряма шліфмашина Mighty Seven QA-141L
Mighty Seven QA-141L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mighty Seven 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mighty Seven.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mighty Seven QA-141L
Пневмошліфмашіна Mighty Seven QA-141L пряма | 7 626 грн. |
Пневматическая прямая шлифмашина Mighty Seven QA-141L | 6 791 грн. |
Пневматична шліфмашинка пряма Mighty Seven QA-141L 26563 | 7 626 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →