Пряма шліфмашина Mighty Seven QC-213
Відео 1Фото 2 |
Mighty Seven QC-213 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mighty Seven 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mighty Seven.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mighty Seven QC-213
Пневмошліфмашіни Mighty Seven QC-213 пряма | 2 385 грн. |
Пневматична шліфмашинка пряма Mighty Seven QC-213, 75мм 26392 | 2 385 грн. |
Пряма пневматична шліфувальна машина M7 QC-213 | 2 499 грн. |
Пневмошліфмашіни Mighty Seven QC-213 пряма | 2 362 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →