Дриль Mighty Seven QE-333
Відео 1Фото 4 |
Mighty Seven QE-333 |
|
У моделі QE-331 тип патрона швидкозатискний, а в моделі QE-333 патрон ключовий
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mighty Seven 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mighty Seven.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mighty Seven QE-333
Пневмодрель Mighty Seven QE-333 1800 об/хв патрон-цанга 10 мм | 2 453 грн. |
Дрель Mighty Seven QE-333 | 2 442 грн. |
Пневмодриль Mighty Seven QE-333 26393 | 2 454 грн. |
Дриль пневматичний M7 QE-333 10 мм | 2 454 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →