Дриль Mighty Seven QE-441
Mighty Seven QE-441 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mighty Seven 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mighty Seven.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mighty Seven QE-441
Пневмодрель Mighty Seven QE-441 1100 об/хв БЗП 13 мм | 6 996 грн. |
Дрель Mighty Seven QE-441 | 7 015 грн. |
Пневмодриль Mighty Seven QE-441 26425 | 6 996 грн. |
Дриль пневматичний M7 QE-441 13 мм | 6 997 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →