Дриль Mighty Seven QE-831
Mighty Seven QE-831 ключовийшвидкозатискний |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mighty Seven 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mighty Seven.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mighty Seven QE-831
Пневмодрель Mighty Seven QE-831 1800 об/хв БЗП 10 мм | 2 523 грн. |
Дрель Mighty Seven QE-831 | 2 531 грн. |
Пневмодриль Mighty Seven QE-831 (1800 об/хв, БЗП 10 мм) 26423 | 2 524 грн. |
Пневмодриль Mighty Seven QE-831 26423 | 2 523 грн. |
Дриль пневматичний M7 QE-831 10 мм | 2 524 грн. |
Модифікації моделі:
- Модель QE-831 — тип патрона швидкозатискний
- Модель QE-833 — ключовий тип патрона
Модификації Mighty Seven QE-831
Ціни на Mighty Seven QE-831 |
---|---|---|---|---|
Mighty Seven QE-833 | від 2 107 грн. | 1 пропозиція | ||
Mighty Seven QE-831 | від 2 523 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →