Будівельний степлер Mighty Seven SU-8016
Mighty Seven SU-8016 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mighty Seven 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mighty Seven.
Купити Mighty Seven SU-8016
Пневмостеплер Mighty Seven SU-8016 для скоб, 6-16 мм | 3 152 грн. |
Пневматичний степлер під скобу тип-А Mighty Seven SU-8016 (6-16 мм) (26445 | 3 153 грн. |
Пневмопістолет скобозабивний Mighty Seven SU-8016 26445 | 3 153 грн. |
Пневмотакер M7 під скобу тип-А (SU-8016) | 3 153 грн. |
Пневмостеплер Mighty Seven SU-8016 для скоб, 6-16 мм | 3 153 грн. |
» Могутній " інструмент для інтенсивної роботи
Скобозабивний пістолет Mighty Seven SU-8016 - це чисто професійний інструмент (незважаючи на те, що він коштує в межах $75 — не так вже й багато за мірками степлерів, що випускаються даним виробником). "Професійність «полягає у високій якості збірки і надійності всіх вузлів і компонентів, що забезпечують» стрілянину «П-образними цвяхами (використовуються дужки 58-го розміру зі» спинками" 12.8 мм — найпоширеніший з усіх можливих видів оснащення для пневматичних степлерів). У той час, як багато аналоги мають контактний спосіб спрацьовування, тут використовується безконтактний носик, що підвищує скорострільність. Тобто, швидкість роботи обмежена тільки Вашої спритністю і тиском в пневматичній магістралі (для нормальної роботи потрібно, щоб компресор подавав повітря з тиском не менше 6.2 бар). Єдина деталь степлера, не пов'язана з забиванням скоб, — це запобіжник, прибудований під спусковим курком. Він потрібен, щоб на 100% виключити можливість довільного спрацьовування інструменту, коли ви його берете в руки або відкладаєте в сторону.
Стрілянина без пауз і зупинок
Компанія Mighty Seven спеціалізується на пневматичних інструментах. Вся її продукція призначена саме для професійного або промислового застосування. Тому, якщо ви хочете купити пневмостеплер, що стріляє скобами, для роботи на виробництві, то Mighty Seven SU-8016 — розумне рішення з будь-якої точки зору. Важливо відзначити, що до інструментів даної марки продаються готові ремонтні комплекти (що складаються з прокладок, амортизаторів, бойків та інших зношуються деталей). Тому навіть при найінтенсивнішій експлуатації скобозабивателя вам не доведеться зіткнутися з ситуацією, коли робота гальмується через відсутність витратних матеріалів або запчастин.