Комутатор MikroTik CRS305-1G-4S+IN
Відео 7Фото 3 |
MikroTik CRS305-1G-4S+IN |
|
Можливість харчування комутатора по PoE.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MikroTik CRS305-1G-4S+IN
Усі ціни 45 →Мережевий комутатор Mikrotik CRS305-1G-4S+IN | 6 333 грн. |
Сетевой коммутатор Mikrotik CRS305-1G-4S+IN | 6 231 грн. |
Комутатор MikroTik CRS305-1G-4S+IN (1x1GE, 4xSFP+, Dual PSU, L3) | 5 597 грн. |
Mikrotik CRS305-1G-4S+IN | 5 591 грн. |
Коммутатор сетевой Mikrotik CRS305-1G-4S+IN | 5 963 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →