Комутатор MikroTik CRS309-1G-8S+IN
Відео 4Фото 6 |
MikroTik CRS309-1G-8S+IN |
|
Можливість харчування комутатора по PoE.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MikroTik CRS309-1G-8S+IN
Усі ціни 49 →Mikrotik CRS309-1G-8S+IN Комутатор | 10 142 грн. |
MikroTik Cloud Router Switch CRS309-1G-8S+IN (CRS309-1G-8S+IN) | 14 214 грн. |
Комутатор MikroTik CRS309-1G-8S+IN (8xSFP+, 1хGE PoE In managment, RS232, | 9 868 грн. |
Mikrotik CRS309-1G-8S+IN | 11 088 грн. |
MikroTik Cloud Router Switch CRS309-1G-8S+IN (CRS309-1G-8S+IN) | 14 214 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →