Направленная точка доступа MikroTik LHG 2 (RBLHG-2nD)
Фото 3 |
MikroTik LHG 2
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 1 порт, 100 Мбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N)
Антени і сигнал:25 dBm, 1 антен(и), незнімні
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики LHG 2
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MikroTik LHG 2
Усі ціни 20 →Точка доступу Wi-Fi Mikrotik Lhg 2 (RBLHG-2nD) | 2 738 грн. |
Точка доступа WiFi Mikrotik Lhg 2 (RBLHG-2nD) | 2 693 грн. |
Точка доступа MikroTik LHG 2 (RBLHG-2nD) (600MHz/64Mb 1xFE, 2GHz, 18dBi) R | 2 808 грн. |
Mikrotik LHG 2 (RBLHG-2nD) RBLHG-2nD | 2 999 грн. |
Mikrotik LHG 2 (RBLHG-2nD) — Wi-Fi точка доступу зовнішня 802.11n 2.4 ГГц | 2 908 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →