Болгарка Milwaukee AG 24-230 E (4933402325)
Milwaukee AG 24-230 E нефиксируемая кнопка фиксируемая кнопка |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee AG 24-230 E
Шліфмашина кутова MILWAUKEE, AG 24-230 E, 2400Вт, 230мм | 13 570 грн. |
Milwaukee AG 24-230 E (4933402325) | 15 160 грн. |
Milwaukee AG 24-230 E (4933402325) | 15 539 грн. |
Milwaukee AG 24-230 E (4933402325) | 15 918 грн. |
Кутова шліфмашина Milwaukee AG 24-230 E (4933402325) | 13 570 грн. |
Модификації Milwaukee AG 24-230 E
Ціни на Milwaukee AG 24-230 E |
---|---|---|---|---|
Milwaukee AG 24-230 E/DMS | від 19 960 грн. | 3 пропозиції | ||
Milwaukee AG 24-230 E | від 13 570 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →