Болгарка Milwaukee AGV 13-125 XE (4933451218)
Фото 4 |
Milwaukee AGV 13-125 XE |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee AGV 13-125 XE
Усі ціни 6 →Кутова шліфувальна машина Milwaukee AG 13-125 XE 4933451218 | 7 900 грн. |
Milwaukee AGV13-125XE 4933451218 | 10 600 грн. |
Milwaukee AGV13-125XE 4933451218 | 10 865 грн. |
Milwaukee AGV13-125XE 4933451218 | 11 130 грн. |
Шлифовальная машина Milwaukee AGV 13-125 XE, 1250Вт, 125 мм (4933451218) | 10 949 грн. |
Угловая шлифмашина MILWAUKEE AGV 13-125 XE | 8 444 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →