Болгарка Milwaukee AGV 21-230 GEX/DMS (4933402525)
Фото 7 |
Milwaukee AGV 21-230 GEX/DMS |
|
У моделі AGV 21-230 GE немає безключової заміни диска (фіксується вимикач), в моделі AGV 21-230 GEX є безключова заміна диска (фіксується вимикач), а в моделі AGV 21-230 GEX/DMS є безключова заміна диска (вимикач що не фіксується)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee AGV 21-230 GEX/DMS
Milwaukee AGV 21-230 GEX DMS 4933402525 | 24 520 грн. |
Milwaukee AGV 21-230 GEX DMS 4933402525 | 25 133 грн. |
Milwaukee AGV 21-230 GEX DMS 4933402525 | 25 746 грн. |
Модификації Milwaukee AGV 21-230 GEX/DMS
Ціни на Milwaukee AGV 21-230 GEX/DMS |
---|---|---|---|---|
Milwaukee AGV 21-230 GEX | від 23 480 грн. | 3 пропозиції | ||
Milwaukee AGV 21-230 GEX/DMS | від 24 520 грн. | 3 пропозиції | ||
Milwaukee AGV 21-230 GE | від 21 920 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →